Huawei P Smart Pro İçin Emui 12 Beta Dağıtımı Başladı!

Huawei P Smart Pro İçin Emui 12 Beta Dağıtımı Başladı!

Huawei, P Smart Pro için Emui 12 güncellemesini dağıtmaya başladı. Bu güncellemenin boyutu 3,39 GB.

Emui 12 Değişiklik Günlüğü

Yazı Tipi: Daha esnek yazı tipi ayarını destekleyerek boyutu ve ağırlığı bir kaydırıcı ile ayarlamanıza olanak tanır. 

 

Nöromorfik Tasarım: Daha gerçekçi bir etki yaratmak için basit renk tonları, gölgeler ve vurgular kullanarak neumorfizm kavramını Ul ögelerine uygular. 

 

Akıllı Klasörler: İçlerindeki uygulamalara daha kolay erişim için onları büyütmek için ana ekranda uygulama klasörlerine dokunup basılı tutmayı destekler.

 

Bildirim Paneli: Bu, bildirimleri görüntülemek için için ekranın sol üst tarafından aşağı kaydırmanıza olanak tanır. 

Kontrol Paneli: Kısayolları kullanmak için sağ üst taraftan Kontrol Paneli'ne erişin. Denetim Masası'na bir ses denetimi bölümü ekleyerek farklı ses cihazları ve ses uygulamaları arasında geçiş yapmayı kolaylaştırır. 

Huawei Share: Huawei telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar arasında daha hızlı dosya paylaşımı için Huawei Share'in aktarım hızını artırır.

Cihazlar Arası Dosya Yönetimi: İki cihazı bir veri kablosuyla bağlamak zorunda kalmadan bir dizüstü bilgisayar kullanarak telefonunuzdaki belgelere veya görüntülere erişmeyi destekler.

MeeTime: MeeTime, data ağı üzerinden HD sesli ve görüntülü görüşme yapmanızı sağlar ve görüntülü görüşme sırasında ekranı paylaşarak sohbet edebilirsiniz.

 

Peki nasıl güncelleyebilirsiniz? Ayarlar>Sistem ve Güncellemeler'den veya My Huawei üzerinden güncellemeyi yükleyebilirsiniz. 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal