Huawei Mate 20 Lite İçin Emui 12 Beta Dağıtımı Başladı

Huawei Mate 20 Lite İçin Emui 12 Beta Dağıtımı Başladı

 

Huawei , 12.0.0.221 sürümüyle gelen Huawei Mate 20 lite akıllı telefon için EMUI 12 beta güncellemesini sunmaya başladı. geçen hafta Huawei, ilgili akıllı telefon için EMUI 12 uygunluğunu onayladı ve eş zamanlı olarak küresel pazarda beta testine başladı.

Huawei Mate 20 Lite Lite EMUI 12.0.0.221 beta güncellemesi, EMUI 12 beta uygulaması aracılığıyla EMUI 12 beta etkinliğine kaydolan kayıtlı kullanıcılar için mevcuttur. Bilgilere göre, bu beta güncellemesi 3.99 Gigabyte'lık bir yazılım paketi boyutuna sahiptir.

EMUI 12 değişiklik günlüğü:

Yazı Tipi: Daha esnek yazı tipi ayarını destekleyerek boyutu ve ağırlığı bir kaydırıcı ile ayarlamanıza olanak tanır

Nöromorfik Tasarım: Daha gerçekçi bir etki yaratmak için basit renk tonları, gölgeler ve vurgular kullanarak neumorfizm kavramını Ul öğelerine uygular 

Akıllı Klasörler: İçlerindeki uygulamalara daha kolay erişim için onları büyütmek için ana ekranda uygulama klasörlerine dokunup basılı tutmayı destekler.

Bildirim Paneli: Bu, bildirimleri görüntülemek için Bildirim Paneline erişmek için ekranın sol üst tarafından aşağı kaydırmanıza olanak tanır

Kontrol Paneli: Kısayolları kullanmak için sağ üst taraftan Kontrol Paneline erişin. Denetim Masası'na bir ses denetimi bölümü ekleyerek farklı ses cihazları ve ses uygulamaları arasında geçiş yapmayı kolaylaştırır

Huawei Share: Huawei telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar arasında daha hızlı dosya paylaşımı için Huawei Share'in aktarım hızını artırır.

Cihazlar Arası Dosya Yönetimi: İki cihazı bir veri kablosuyla bağlamak zorunda kalmadan bir dizüstü bilgisayar kullanarak telefonunuzdaki belgelere veya görüntülere erişmeyi destekler.

MeeTime: MeeTime, data ağı üzerinden HD sesli ve görüntülü görüşme yapmanızı sağlar ve görüntülü görüşme sırasında ekranı paylaşarak sohbet edebilirsiniz.

 

Nasıl güncellenir:

Ayarlar'a gidin, Sistem ve Güncellemeler'e ve ardından Yazılım Güncellemeleri'ne ve Güncellemeleri kontrol et'e dokunun. Güncelleme varlığını işaretledikten sonra indirmeye ve yüklemeye devam edin.

Ayrıca güncelleme My Huawei uygulaması üzerinden de indirilebilir. Akıllı telefonda My Huawei uygulamasını açın. Güncelleme bölümünü ziyaret edin ve güncellemeyi indirip yüklemek için ekrandaki talimatları izleyin.

 

Huawei Mate 20 Lite:
Ağustos 2018'de piyasaya sürülen Huawei Mate 20 Lite akıllı telefon, 2.2GHz sekiz çekirdekli HiSilicon Kirin 710 işlemci, 4GB RAM, 64GB dahili depolama ile desteklenen 1080×2340 piksel çözünürlüğe sahip 6.30 inç ekrana sahip. bir microSD kart (256 GB'a kadar) ve 3750 mAh pil.

Huawei Mate 20 Lite, Android 8.1 çalıştırıyor ve arka tarafında otomatik odaklamalı 20MP +2MP çift kamera sistemine sahip. Ön tarafta f/2.0 diyafram açıklığına sahip 24 megapiksel birincil kamera ve f/2.0 diyafram açıklığına sahip ikinci 2 megapiksel kamera bulunur.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal