Bu Seferki Büyük Güncelleme HUAWEI Mate 30 Pro İçin Kullanıma Sunuluyor

Dağıtım son hız devam ediyor. Huawei bu seferki büyük güncellemeyi Mate 30 Pro için kullanıma sunuyor. Bilmeyenler için, Bu güncelleme VoLTE ve VoWiFi HD sesli arama özellikleri ekler. Tabi bu özellikler şu anda belirli ülke ve bölgelerde kullanılabilmektedir. Her neyse, Güncelleme paketi, EMUI 12.0.0.282(C185E6R9P4) sürümüyle gelir ve 1,43GB'lık bir paket boyutuna sahip. Bu günceleme şu an Asya modelleri için dağıtılmaktadır, yakında Avrupa modelleri için genişleyecektir. Aşağıdan değişiklik günlüğüne göz atın.

Değişiklik günlüğü
Bu güncelleme ile VOLTE ve VoWiFi HD sesli arama özellikleri eklendi. Bu özellikler şu anda belirli ülke ve bölgelerde kullanılabilmektedir.

[Aramalar]
VOLTE ve VoWiFi HD sesli arama özellikleri eklendi. Bu özellikler şu anda belirli ülke ve bölgelerde kullanılabilmektedir.

Güncelleme notları:
1. Bu güncelleme ile kişisel verileriniz silinmeyecektir
fakat güncelleme öncesinde tüm önemli verilerinizi yedeklemeniz önerilir. 2. Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen Huawei müsteri hizmetleri destek hattını arayın.

Nasıl Güncellenir:

Ayarlar uygulamasını ziyaret edin, Sistem ve güncellemeleri açın, Yazılım güncellemeleri üzerine dokunun ve ardından GÜNCELLEMELERİ DENETLE üzerine dokunun. Bir güncelleme mevcutsa, sistem bir ekran açar ve daha fazla ilerlemek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine basmanız gerekebilir.

İndirdikten sonra güncelleme akıllı telefonunuzu yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tüm senaryonun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden, telefonun indirilen güncelleme paketini yüklemesine izin verin.

Huawei Mate 30 Pro Özellikleri:
Ekran: 6,53 inç, Oled
İşlemci: Kirin 990 5G
RAM: 8GB
Depolama: 128GB 256GB
Kameralar: 40MP, 8MP, 40MP
Ön Kamera: 32MP
Pil: 4500mAh
Yazılım: EMUI 12/ HarmonyOS ( Çin )

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal