Huawei P Smart 2021 Ağustos 2022 Güvenlik Güncellemesini Alıyor

Huawei P Smart 2021 alt segmentte yer alan bir modeldir. Kirin 710 ve orta sınıf kamera ile donatılmıştır. Günlük kullanım için uygun bir telefondur ve herşeyiniz karşılar. Her neyse, Huawei, P Smart 2021 kullanıcıları için Ağustos güncellemesini sunmaya başladı. Bu güncelleme her zamanki gibi sistem kararlılığını artırır ve tehditlere karşı korur. aşağıdan değişiklik günlüğüne göz atın.

HUAWEI P Smart 2021 İçin Gelen Güncelleme Sürümü ve Boyutu

EMUI yapı numarası 10.1.1.263(C185E8R3P1) sürümüyle gelir ve 302 MB'lık bir paket boyutuna sahip. Güncelleme şu Asya'da dağıtılıyor, yakında Avrupa için genişleyecektir.

Değişiklik günlüğü :

Bu güncelleme güvenlik yamaları ile sistem güvenliğini artırmaktadır.

[Güvenlik]

Daha iyi sistem güvenliği için Ağustos 2022 güvenlik yamaları entegre edildi.

Güncelleme notları:

Bu güncelleme ile kişisel verileriniz silinmeyecektir fakat güncelleme öncesinde tüm önemli verilerinizi yedeklemeniz önerilir 2. Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen Huawei müşteri hizmetleri destek hattını arayın veya yardım için Huawei servis merkezlerinden birini ziyaret edin . 3. Bu güncelleme paketi güncelleme tamamlandıktan sonra otomatik olarak silinecektir.

Nasıl Güncellenir:

Ayarlar uygulamasını ziyaret edin, Sistem ve güncellemeleri açın, Yazılım güncellemeleri üzerine dokunun ve ardından GÜNCELLEMELERİ DENETLE üzerine dokunun. Bir güncelleme mevcutsa, sistem bir ekran açar ve daha fazla ilerlemek için “İNDİR VE YÜKLE” düğmesine basmanız gerekebilir.

İndirdikten sonra güncelleme akıllı telefonunuzu yükleyecek ve yeniden başlatacaktır. Tüm senaryonun tamamlanması birkaç dakika sürebileceğinden, telefonun indirilen güncelleme paketini yüklemesine izin verin.

Huawei P Smart 2021 Özellikleri

Huawei P Smart 2021, FHD+ çözünürlüğe (2400 x 1080 piksel) sahip 6,67 inç TFT LCD ekrana sahiptir. Sekiz çekirdekli mimariye (4 x Cortex-A73 Tabanlı 2.0 GHz + 4 x Cortex-A53 Tabanlı 1.7 GHz) ve Mali G51-MP4 GPU'ya sahip Kirin 710A yonga seti tarafından desteklenmektedir.

48 MP (f/1.8 diyafram) + 8 MP (120° Ultra Geniş Açı Lens, f/2.4 diyafram) + 2 MP (Derinlik Lens, f/2.4 diyafram) + 2 MP'den oluşan dörtlü arka kamera sistemi olarak telefon Makro Lens, f/2.4 diyafram). Ön tarafta, telefonun özçekimler için 8MP f/2.0 diyafram açıklığına sahip kamera sistemi bulunuyor. 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal