HUAWEI FreeBuds Pro - En İyi Kullanım İpuçları

Merhaba arkadaşlar,

 

HUAWEI FreeBuds Pro, 2020'den beri FreeBuds Ailesi'nin bir parçasıdır, ancak en iyi teknik özellikleriyle hala harika sesten hoşlanan herkes için mükemmel bir seçimdir.

Bu gerçek kablosuz kulakiçi kulaklıkları bir yıldır kullanıyorum ve en beğendiklerim şunlar:

 

 Her cebe sığan ve iyi bir koruma sağlayan, telefon veya tablet ile kablosuz ve ters şarj ve USB-C kablosuyla hızlı şarj sağlayan şık bir şarj çantasıyla gelirler ve ayrıca kulakiçi kulaklıklara mükemmel pil ömrü sağlar.

 Tam gövdeli bas ve ayrıntılı orta ve yüksek tonlara sahip iyi dengelenmiş bir sese ve ayrıca düşük gecikme süresine sahiptirler, böylece müzik dinlemenin ve aynı zamanda net sesli aramalar yapmanın, podcast'leri dinlemenin, video izlemenin veya oyun oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz .

 FreeBuds Pro, sizi dış gürültüden izole etmek için sektör lideri 40 dB aktif gürültü iptali sağlar, ayrıca çevreyle yeniden bağlantı kurmanız için farkındalık modunu da destekler

• Akıllı dokunmatik kontroller , sesi açıp kapatmanıza, aramaları yanıtlamanıza veya müziği değiştirmek için kaydırarak, ve kulaklıkları sıkıştırarak müziği değiştirmenize olanak tanır

 Akıllı telefonları, tabletleri, bilgisayarları ve diğer akıllı cihazları destekleyen ikili bağlantı ile FreeBuds Pro'yu aynı anda iki cihaza bağlayabilir ve bunlar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

• Yumuşak silikon kulak tıkaçları , sabit kullanım, iyi pasif gürültü önleme ve rahat kullanım sağlar, böylece tüm gün takabilirsiniz

 8 saate kadar veya şarj kutusuyla birlikte kullanıldığında 36 saate kadar dinleme için mükemmel pil ömrü

 

 

Bir yıllık deneyimime dayanarak, yeni ve mevcut Freebuds Pro kullanıcıları için dinleme deneyimlerini iyileştirmeleri için 5 faydalı ipucu:

 

1. Kulaklık başlıklarının sıkıca oturduğundan emin olun.

Kulak kanalınıza uyan silikon kulak tıkaçlarını seçin ve kulaklıkları uygun şekilde konumlandırın. Optimum ses performansı için bas kaybını önlemek ve ortam seslerini engellemek için kulak kanalını kapatmanız gerekir. Silikon kulak tıkaçlarının sıkıca takıldığından emin olmak için Bluetooth ile eşleştirilmiş cihazlara gidin ,⚙️ ve Tip fit testi yapın . Önerilirse, kulak tıkaçlarının boyutunu değiştirin veya kulaklıkların konumunu ayarlayın.

 

 

 

2. FreeBuds Pro'nuzu bir şarj kutusunda saklayın

Kulaklıkları şarj kutusunda tutmak, onları hasara ve kire karşı koruyacak ve aşırı şarj olma riski olmadan her zaman tam olarak şarj olmalarını sağlayacaktır. Bunları şarj kutusunda saklarsanız, nerede olduklarını her zaman bilirsiniz. Kulakiçi kulaklıklar şarj kutusunun dışındaysa, Bluetooth ile eşleştirilmiş cihazlara gidip ⚙️ simgesine dokunup Kulaklığımı Bul'da Ses Çal'ı etkinleştirirseniz kulakiçi kulaklıkları kolayca bulabilirsiniz.

 

 

3. Kulakiçi kulaklıklarınızı düzenli olarak temizleyin

İyi ses kalitesi sağlamak, gürültüyü ortadan kaldırmak ve kulaklıkların sorunsuz bir şekilde şarj olmasını sağlamak için FreeBuds Pro'nuzu haftada bir temizleyin. Ses açıklıklarındaki, metal ağdaki, kulaklıklardaki metal temas noktalarındaki ve şarj kutusundaki kiri temizlemek için pamuklu çubuk ve pamuklu bez kullanın. Yumuşak silikon kulak tıkaçlarını kulaklıklardan çıkarın, temizlemek için ıslak mendil kullanın ve kuruduktan sonra tekrar takın.

 

 

4. Kulaklıklarınızı güncelleyin

Optimum performansı sağlamak için her zaman en son FreeBuds Pro üretici yazılımı sürümünü kullanın. Güncellemenin en kolay yolu, Bluetooth ile eşleştirilmiş cihazlara gidip Güncelle'ye ve ardından ⚙️'ye dokunup Otomatik güncelleme'yi etkinleştirmektir . 1.9.0.566 sürümü ile en son ürün yazılımı güncellemesi, gürültü engelleme etkisini iyileştirdi, dokunmatik kontrollerin hassasiyetini ve Bluetooth bağlantısının kararlılığını iyileştirdi. Güncellemeden sonra bir sorunla karşılaşırsanız , kulaklıkları fabrika ayarlarına döndürmek için durum göstergesi kırmızı ve ardından beyaz yanıp sönene kadar şarj kutusundaki İşlev düğmesini 10 saniyeden fazla basılı tutun - bu yardımcı olabilir.

 

 

5. AI Life uygulamasını ve EMUI 12 Kontrol Panelini kullanın

Bluetooth eşleştirilmiş cihazlarda FreeBuds Pro ayarlarıyla uğraşmak yerine, a title="AI Life uygulaması"""""AI Life uygulamasında sadece birkaç dokunuşla kulaklıklarınızın ve şarj kutusunun şarj seviyesini kontrol edebilir, ikili bağlantı ve hareketleri yönetebilir, farklı gürültü kontrol modları arasından seçim yapabilir, keşfedebilirsiniz. kulaklarınız için mükemmel uyum ipuçları, kulaklıklarınızın yerini takip edin ve daha fazlasını yapın. Bağlı cihaz EMUI 12 veya HarmonyOS çalıştırıyorsa, ses oynatmayı kolayca kontrol etmek için Ses Kontrol Panelini ve akıllı cihazlar arasında kolay bağlantı ve geçiş için Device+ özelliğini ve FreeBuds Pro'nuzu hızlı bir şekilde yönetmek için AI Life hizmetini kullanın.

 

 

Umarım bu ipuçları faydalı olur ve Freebuds Pro'nuzdan daha fazla keyif almanıza yardımcı olur.

 

 

 

 

 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal