HUAWEI WATCH GT3 SE: Stil anlayışınıza hitap eder

HUAWEI SAAT GT 3 SE

HUAWEI WATCH GT3 SE
Bilimsel Fitness Programı | Uyku kalitesini kaydetme 1 | 14 güne kadar pil ömrü.

Form işlevle buluşuyor
Tüy kadar hafif, optimum uyumAkıllı saatin 1,43 inç AMOLED ekranı 35,6 g hafif içi boş gövde üzerine oturur ve 466×466 piksel çözünürlüğe ve harika bir görünüme sahiptir. Akıllı saat, bileğinize eşsiz bir şekilde rahatça oturur.

HUAWEI WATCH GT 3 SE spor arkadaşı

Stil anlayışınıza hitap eder
temada binlerce çarpıcı tasarım arasından seçim yapın veya bireyselliğinizi ifade etmek için kendi saat yüzünüzü yaratın.

Portre kadranları
Etkileyici bir derinlik efekti yaratarak, portrenin ve zamanın bileğinizle birlikte hareket etmesi için portre modunu etkinleştirin.

 

HUAWEI WATCH GT 3 SE spor verileri izleme

Profesyonel kişisel antrenör
HUAWEI TruSport ile akıllı saat, çok sayıda fitness verisi toplar ve izler ve size daha iyi olmaya devam etmeniz için ipuçları verir.

100'ün üzerinde egzersiz modları
100'den fazla iç ve dış egzersiz modu ile istediğiniz zaman ve istediğiniz şekilde koşabilir, bisiklete binebilir, yürüyüş yapabilir veya sadece aktif olabilirsiniz.

HUAWEI WATCH GT 3 SE hafif tasarım

Beden, zihin ve ruhla ilgilenir

İyi bir uyku çek
HUAWEI TruSleep derin, hafif ve REM uyku evrelerini, şekerlemeleri ve uyanma zamanlarını tanır. Bu size ne kadar iyi uyuduğunuzu söyleyecek ve uyku kalitenizi daha da iyileştirmek için size pratik ipuçları verecektir. HUAWEI Health uygulaması, uyurken horladığınızı veya konuştuğunuzu da algılar.

Böylece her kalp atışı sayar
HUAWEI WATCH GT 3 SE, yeni geliştirilmiş HUAWEI TruSeen™ 5.0+ ve parazit önleme işlevlerine sahip olduğundan, kalp atış hızını titizlikle kaydeder.

Sağlıklı yaşam
Yoncaları açık tutmak ve motive olmanızı sağlamak için sıvı alma, egzersiz ve tansiyon gibi şeyler için günlük hedefler ve hatırlatıcılar.

Her zaman orada
Bu akıllı saat sizinle ilgilenir ve her zaman sağlığınızı, SpO2 seviyenizi , stres seviyenizi ve hatta adet döngünüzü takip eder. Size uyarılar, adet tahminleri gönderir ve içinizin rahat etmesi için bilimsel temelli diğer işlevlerle donatılmıştır.

Her zaman kullanıma hazır

İki haftaya kadar pil ömrü
Bu akıllı saat , tek bir şarjla 14 güne kadar dayanır. Böylece kabloları ve prizleri düşünmenize gerek kalmadan hayatınızın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz!

Kablo karmaşası olmadan şarj etme
HUAWEI WATCH GT 3 SE, belirli akıllı telefonlarda kablosuz şarjı ve hatta ters şarjı destekler.

Hızlı Yanıtlar
Metin ve uygulama mesajlarını 13 doğrudan HUAWEI WATCH GT 3 SE'nizde metin veya emojilerle yanıtlayın - böylece her şey parmağınızın bir dokunuşuyla her zaman kontrol altında.

Bu şekilde bağlı kalırsınız
Aramaları yanıtlamak veya özelleştirilmiş hızlı yanıtlar göndermek ve arama günlüklerini görüntülemek için akıllı saati Bluetooth aracılığıyla akıllı telefonunuza bağlayın - tümü bileğinizden!

Seni harekete geçiren müzik
Akıllı saat, akıllı telefonunuzdaki çalma listelerini senkronize eder ve antrenmanlar sırasında en sevdiğiniz müzikleri çalar, böylece gerçekten harekete geçebilirsiniz.

Daha fazlasını görün ve yapın
Akıllı saatin AppGallery'sinde çok çeşitli giyilebilir uygulamalar bulabilirsiniz.

Teknik Özellikler:
Boyut: 46,4 mm × 46,4 mm × 11 mm
Ekran: 1.43 inç AMOLED renkli ekran, AMOLED dokunmatik ekran, kaydırma ve dokunma hareketlerini destekler.
Sensörler: ivmeölçer, jiroskop sensörü, manyetometre sensörü, Optik kalp atış hızı sensörü, barometre sensörü
işletim sistemi: HarmonyOS 2 veya daha üstü, Android 6.0 veya daha üstü, iOS 9.0 veya daha üstü
pil ömrü: Tipik kullanımla 14 gün

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal