HUAWEI WATCH GT 3 Pro | Sağlık ve Fitness Özelliklerinin Gelişmiş Eşleşmesi

Herkese merhaba,

Watch GT 3 Pro, sağlık ve fitness özelliklerinin mükemmel bir karışımını sunan en yeni HUAWEI premium akıllı saatidir. GT 3 serisinin yeni üyesi Nisan ayının sonunda Çin'de tanıtıldı ve yakında Avrupa ve diğer bölgelere gelebilir. Henüz resmi bir onay olmasa da Watch GT 3 Pro, Avrupa'daki ilk çıkışını İtalya'nın Milano kentinde 18 Mayıs'ta yapılması planlanan etkinlikte gerçekleştirebilir ve şimdilik hangi bölgeye özgü özelliklerle gelebileceği bilinmiyor. Bu etkinliğin beklentisiyle, Çin pazarı için Watch GT 3 Pro hakkında şu anda bilinenleri, güvenilir kaynaklardan gelen bilgilere dayanarak bazı beklentilerle sunacağız ve önceki modellere kıyasla ana yeni ve geliştirilmiş özellikleri keşfedeceğiz.

Watch GT 3 Pro, Çin'e 3 versiyon halinde geldi. Watch GT 3 Pro Titanium , yenilenmiş gövde tasarımı ve daha az kavisli hatları, 46 mm titanyum kasası ve 466x466 çözünürlüğe sahip 1.43 inç AMOLED ekranı ile önceki Watch GT 2 Pro'ya benziyor. Diğer GT 3 Pro sürümlerinde olduğu gibi, çizilmelere karşı daha dayanıklı safir cama ve el derisine rahatça oturan seramik bir arka kısma sahiptir. Ayrıca, üç versiyonun hepsinde, biri döner taç, diğeri düz olan iki fiziksel düğme bulunur. Watch GT 3 Titanium, Çin'de Siyah Viton floroelastomer kayış ve Gri Deri kayışla satışa sunuluyor ve winfuture.de tarafından sağlanan bilgilere göre , Avrupa'da titanyum kayışla da satışa sunulması bekleniyor.

Watch GT 3 Pro Ceramic , öncelikle kadın kullanıcılara yöneliktir. Bu modelin kasası ve kayışı, elmas tozuyla son derece cilalanmış nanokristal seramikten benzersiz ve hassas bir dokuya sahipken, çerçeve ve düğmeler altın renkli paslanmaz çelikten yapılmıştır. 43 mm'lik kasanın boyutu, bileği daha ince olan kullanıcılara göre uyarlanmış ve 1,32 inç AMOLED ekran aynı 466x466 çözünürlüğe sahip. Seramik kayışa ek olarak, beyaz deri kayış da mevcuttur ve her ikisi de Watch GT 3 Pro Ceramic'in sofistike zamansız tasarımına mükemmel uyum sağlar.

 

Watch GT 3 Porche Design , adında Pro kelimesi olmamasına rağmen, temel GT 3 Pro modeliyle aynı teknik özelliklere ve özelliklere sahip, ancak Porche Design DNA'sı ve işçiliği olan Çin'de de mevcuttur. Koyu titanyum Watch GT 3 Porche Design'ın Çin dışındaki bölgelerde kullanılabilirliği henüz doğrulanmadı.

 

Watch GT 3 Pro, HarmonyOS ile çalışır ve Watch 3 ve GT 3 serisi cihazlarla benzer bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. İlk bilgilere göre 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolama ile geliyorlar ve ayrıca 100'den fazla egzersiz modu, tüm gün kan oksijen satürasyonu izleme, uyku, kalp atış hızı ve adet döngüsü izleme, nefes alma ve stres seviyesi düzenlemesinin yanı sıra daha iyi alışkanlık hatırlatıcıları, müzik çalma, bildirimler ve desteklenen uygulamalardan gelen mesajları yanıtlama ve saat akıllı telefona bağlandığında Bluetooth aramaları. Titanyum versiyonu tipik kullanımda 14 güne kadar veya yoğun kullanımda 8 güne kadar pil ömrü sunarken, Seramik versiyonu 7 güne kadar veya yoğun kullanım senaryosunda 4 güne kadar pil ömrüne sahiptir.

Yeni ve geliştirilmiş özellikler arasında en çok beğendiklerimiz şunlar:

EKG analizi

Kalbinizin elektrofizyolojik aktivitesinin grafiksel kaydı için kasanın üzerindeki düz düğmeye 30 saniye boyunca dokunmanız yeterlidir. Analiz, kalp ritminin düzenli olup olmadığını gösterecek ve size tespit edilen parametreler sunulacaktır.

Golf Sahası Modu

Ayrıntılı bilgilerle Çin genelinde 300'den fazla kursun haritalarını içerir, gerçek zamanlı GPS menzili, rüzgar yönü ve hız bilgileri, dinamik vuruş yörüngesi sunumu ve maç sonrası performans analizi sağlar.

Serbest Dalış

Watch GT 3 Pro, dalış seviyesinde su geçirmezlik performansına sahiptir ve gerçek zamanlı dalış verileri ve dalış güvenliği hatırlatıcılarıyla 30 metre serbest dalışı destekler.

Hızlı kablosuz şarj

Kablosuz şarj hızı %30 artırıldı, bu nedenle %25 şarj 10 dakika, tam şarj ise yaklaşık 85 dakika sürüyor.

Vücut ısısı ölçümü

Yalnızca cilt sıcaklığı ölçümünü destekleyen önceki modellerin aksine Watch GT 3 Pro, sağlığı izlemek ve korumak için çok daha uygun olan vücut sıcaklığı ölçümünü de destekler.

Global pazarlarda Watch GT 3 Pro varyantlarından ve özelliklerinden hangilerinin destekleneceği henüz belli değil ancak yeni akıllı saatin popüler Huawei Watch GT 3 serisinin başarılı bir devamı olacağı şimdiden belli oldu. 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal