Huawei FreeBuds Pro 2: Devialet Ses Ve ANC Özellikli Yeni Kulaklık

Huawei, yakında Fransız ses uzmanı Devialet ile işbirliği içinde FreeBuds Pro 2'yi piyasaya sürecek. Yeni kulak içi kulaklıklar, Devialet tarafından ayarlanmıştır ve güçlü aktif gürültü önleme sunar. Huawei FreeBuds Pro 2, Huawei'nin Devialet ile ortak olan ilk Bluetooth kulaklığıdır. Fransız üretici en çok özenle inşa edilmiş ve yüksek fiyatlı hoparlörleri ile tanınır.

İki sürücü, Devialet ayarı, 47dB ANC seviyesine kadar

Huawei, yeni kablosuz kulak tıkaçları için, diğer şeylerin yanı sıra, kendi bünyesinde üretilen önceki ürünlerin yalnızca bir sürücüsü olduğu için iki entegre hoparlör olduğunu vaat ediyor.

 Bu kulaklıklar 14 ila 48000 Hz aralığındadır. Yüksek çözünürlüklü ses özelliğine ve oynatmayı optimize etmek için ses seviyesini, konumu ve sesi aynı anda eşitleyen Üçlü Uyarlanabilir Ekolayzer'e sahip olacaksınız.

Huawei FreeBuds Pro 2'nin öne çıkan özelliklerinden biri gürültü engelleme işlevleridir. Küçük kulak içi kulaklıklar, Huawei'nin kablosuz kulaklıklarıyla şimdiye kadar elde ettiği en güçlü azalma olduğu söylenen 47 desibele kadar üç aşamalı aktif gürültü engelleme özelliğine sahip. Ek olarak, üç mikrofon ve AI algoritması, ses kalitesinin her zaman mükemmel olmasını sağlamalıdır.

reeBuds Pro 2'nin gürültü engelleme etkinken dört saate kadar müzik çalma sunduğu söylenirken, ANC olmadan 6,5 saate kadar mümkün. Huawei'ye göre pil ömrü, taşıma çantası kullanılarak birkaç kez şarj edilerek 30 saate kadar uzatılabiliyor. Yeni Huawei kulaklıklar yalnızca IP54 sertifikasına sahiptir, bu nedenle su sıçramasına karşı dayanıklı olarak kabul edilirler, ancak su geçirmez değildirler.

Huawei, FreeBuds Pro 2'yi sırasıyla Blue Silver, Ceramic White ve Frost Silver olarak adlandırılan üç renkte piyasaya sürüyor. Fiyatı muhtemelen 199 Euro olacak.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal