HUAWEI Band 7 - Temel Bilgiler

Merhaba arkadaşlar!

HUAWEI, ikonik HUAWEI Band akıllı saat serisinin en son üyesi olan WATCH Band 7'yi piyasaya sürdü. Yeni HUAWEI Band 7 ve heyecan verici özellikleri hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki makaleyi okuyun.

[FullView Ultra Dar Çerçeveli Ekran]

Yeni HUAWEI Band 7, kullanıcılarına harika bir görsel deneyim sunmak için AMOLED ekrana, yüksek kaliteli 2.5D kavisli cama ve 194 x 368 piksel çözünürlüğe sahip renkli ekrana sahip.

HUAWEI Band 7, kullanıcılarına geniş bir ekran, %64,88 ekran gövde oranı ve ultra dar çerçeve sunuyor. Ayrıca HUAWEI Band 7 çok hafiftir (yalnızca 16g) ve Huawei'nin en ince FullView fitness takipçisidir (yalnızca 9,99 mm kalınlığında).

[Tasarım]

HUAWEI Band 7, Misty Pink, Wilderness Green, Flame Red ve Graphite Black renklerinde gelir. Akıllı saat kayışı ve yüzü, kullanıcıların farklı tarzlarına ve kıyafetlerine uyacak şekilde kolayca değiştirilebilir. Renk doygunluğu, cam elyaf takviyeli polimer gövdeye ve ince metal kaplamaya uyacak şekilde ince ayar yapılmıştır.

[Uzun Pil Ömrü]

HUAWEI Band 7, uzun bir pil ömrüne sahiptir ve kablosuz şarjı destekler. Akıllı modda HUAWEI Band 7, kullanıcılarına 14 günlük uzun bir pil ömrü sunuyor. Böylece tüm gün ve gece boyunca giyilebilir ve siz uyurken bile çeşitli vücut göstergelerini izleyebilir.

[Tamamen güncellenmiş profesyonel ve bilimsel fitness sistemi]

HUAWEI Band 7, egzersiz izlemeyi iyileştirdi. Koşu, bisiklet, yüzme, ip atlama ve tekerlekli paten gibi 96 egzersiz modu ile kullanıcılarını destekler.

Akıllı saat ayrıca Huawei'nin Koşu Yeteneği Endeksi'ni (RAI) destekler. Bu özellik, kişiselleştirilmiş ve profesyonel antrenman planları oluşturmak için kullanıcının boyunu, yaşını, kilosunu, kondisyonunu ve koşu deneyimini analiz eder. Akıllı saati kullandığınızda, kullanıcıların ilerlemesini otomatik olarak analiz eder ve eğitim önerileri sunar. Bu, kullanıcıların sürekli olarak kendilerini geliştirmelerine ve hedeflerine yönelik çalışmalarına olanak tanır. Yani bu akıllı saatin bileğinizde kişisel bir antrenör olduğunu söyleyebilirsiniz.

[Profesyonel Sağlık İzleme Özellikleri]

HUAWEI Band 7, uyku, stres seviyesi, SpO2, kalp atış hızı ölçümü ve adet döngüsü yönetimi dahil olmak üzere profesyonel sağlık takibi için birçok özellik sunar.

HUAWEI Band 7, kullanıcının uykusunu rahatsız etmeden uyku kalitesini izleyebilen Huawei'nin HUAWEI TruSleepTM uyku izleme teknolojisini destekler . Ek olarak, bu özellik altı tür tipik uyku problemini doğru bir şekilde tanımlayabilir: uykuya dalma güçlüğü, hafif uyku, gece uyanma, erken uyanma, canlı rüyalar ve düzensiz uyku düzenleri.

Ayrıca HUAWEI Band 7, kullanıcılarının stres seviyesini ölçmek için gün boyunca kan basıncını izleyen bir algoritma olan HUAWEI TruRelaxTM ile donatılmıştır. Kullanıcının kan basıncı çok yüksekse, HUAWEI Band 7, stres seviyelerini azaltmak için onları nefes egzersizleri yapmaya teşvik edecektir.

Ayrıca HUAWEI Band 7, gün boyunca kullanıcının SpO2 değerini izler . Kullanıcının kalp atış hızını doğru bir şekilde ölçen yeni geliştirilmiş HUAWEI TruSeen™ 4.0 kalp atış hızı izleme teknolojisine sahiptir.

HUAWEI Band 7, uykuyu, stres seviyelerini ve kalp atış hızını izlemenin yanı sıra kadın kullanıcılarının adet döngüsünü takip etmelerine olanak tanıyor. HUAWEI Band 7, kullanıcılarının dönemlerini ve hamilelik aralıklarını akıllıca tahmin edebilen yeni geliştirilmiş Menstrüel Döngü Yönetimi 2.0 işlevine sahiptir.

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal