2022'de Satın Alabileceğiniz En İyi Huawei Akıllı Saatler

En iyi Huawei akıllı saatler , kalbinizi izlemekten daha fazlasını yapabilir, aynı zamanda kalori alımınızı ve uyku düzeninizi takip etmenize de yardımcı olur. Huawei akıllı saat, tasarım estetiğinden fitness takipçisi tercihlerine kadar her kullanıcının gereksinimlerini karşılama eğilimindedir. Tasarım açısından Huawei, piyasadaki en iyi görünümlü saatlerden bazılarına sahiptir.

Huawei'nin cep telefonu yelpazesi, Google hizmetlerinin yokluğu nedeniyle asalını aşmış olabilir, ancak akıllı saat serisi hala güçleniyor. Çinli şirket her zaman akıllı saatine güvenilir fitness takibi, minimalist tasarımlar, uzun pil ömrü ve akıllı telefonunuzla hızlı bağlantı entegre ediyor.

Bununla birlikte, tüm Huawei akıllı saatler , yerleşik müzik çalma, yerleşik alarmlar ve daha pek çok şey dahil olmak üzere temel saat özelliklerine sahiptir. Huawei, iyi görünümlü bir akıllı saat yapmayı en iyi şekilde biliyor. Koşucular ve spor salonuna gidenler, yerleşik GPS ve kalp atış hızı monitörlü bir dizi fitness sensörüne sahip olanları seçmelidir.

Peki hangi Huawei akıllı saat tercihinize uyacak?

Huawei Watch GT3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro, seramik veya titanyumdan zengin bir tasarıma sahip. Vanilya GT 3'ü mükemmel, kusurlu da olsa bir akıllı saat yapan her şeyi geri getiriyor - bu, mükemmel pil ömrü ve yetkin fitness ve sağlıklı yaşam izleme anlamına geliyor. Klasik stiliyle Titanium Edition, kullandığımız en iyi görünümlü akıllı saatlerden biridir.

Huawei Watch GT serisi, tarihsel olarak pille ilgiliydi, ancak son yıllarda markanın uzun ömürlü akıllı saatleri de moda ve fitness kaslarını esnetiyor. Uzun bir GT saatleri serisinin en yenisi olan Watch GT 3 Pro, iki farklı şekilde gelir: Titanyum ve daha küçük bir seçenek – Seramik.

Özellikler:

- Olağanüstü tasarıma sahip HUAWEI WATCH GT 3 Pro
- Yüksek çözünürlüklü 3,63 cm (1,43 inç) AMOLED ekran
- Yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır
- 7/24 etkinlik kaydı ve kalp atış hızı ölçümü
- Spor etkinliklerinin takibi, uyku izleme, golf ve serbest dalış
- 50 metreye kadar su geçirmez
- 14 güne kadar uzun pil ömrü

Huawei Watch GT 3

Huawei Watch GT 3, harika görünen ve yeni bir işlemci sayesinde hızlı ve duyarlı hissettiren, fitness odaklı bir akıllı saattirEtkileyici bir dizi sağlık izleme aracıyla da doludur ve özellikle daha büyük 46 mm'lik versiyonu tercih ederseniz, gerçekten dikkate değer pil ömrü sunar.

Bu uzun ömür özellikler pahasına gelmiyor ve saatin biyometrik sensörleri kalp atış hızını, SpO2'yi, cilt sıcaklığını, stresi ve uykuyu takip ediyor. Huawei, optik kalp atış hızı monitörüne bu sefer bir yükseltme yaptı ve sonuçlar etkileyici; değişiklikler yoğun aralıklı antrenman seansları sırasında hızlı bir şekilde algılanır ve doğrulanır, özel koşu saatleriyle rekabet eder. 

Özellikler

Ekran tipi
AMOLED
Boyut
1.43 inç
Çözünürlük
466 x 466 piksel
Ekran Renkleri
16 milyon renk
Dokunmatik ekran
Kapasitif dokunmatik ekran
RAM belleği)
32 MB
Dahili depolama
4 CİGABAYT
Sensörler
İvmeölçer, jiroskop, kalp atış hızı, barometre, pusula, SpO2, termometre (vücut sıcaklığı)

Huawei Watch 3 Pro

Bu, tartışmasız bugüne kadarki en iyi Huawei saati. Şirketin en son amiral gemisi aşınmalarından biri ve 60Hz yenileme hızına sahip 1.47 inç OLED ekranla tamamlandı. Watch 3 Pro, en iyi TruSleep izleme modlarından bazılarıyla birlikte gelir ve mükemmel kalp atış hızı ve kan oksijen izleme kontrolü sunar.

Huawei'nin Harmony OS'si, hoş özelleştirilebilir seçenekler ve bileğinize şık bir UI deneyimi sunar. Bununla birlikte,Huawei Watch 3 pro, şık ve ince bir şey isteyenler için bir çıkış noktası olan hantal bir tasarıma sahiptir. Akıllı saatte 100'den fazla egzersiz türü bulunur.

Özellikler:

Ekran tipi
AMOLED
Boyut
1.43 inç
Çözünürlük
466 x 466 piksel
Ekran Renkleri
16 milyon renk
RAM belleği)
2 GB
Dahili depolama
16 GB
Sensörler
İvmeölçer, jiroskop, kalp atış hızı, barometre, pusula, SpO2, termometre (vücut sıcaklığı)

Huawei Watch GT 2 Pro

Birinci sınıf bir tasarım ve gelişmiş sağlık ve fitness monitörü ile inşa edilen Huawei Watch GT 2 Pro, her tür kullanıcı için mükemmel bir yuvarlak spor saatidir.

üretkenliğinizi artırmak için 100'den fazla egzersiz moduna sahiptir ve onu en iyi yapan şey, snowboard veya kayak gibi her türlü sporu doğru bir şekilde takip etme yeteneğidir. Golf tutkunları, bu Huawei akıllı saatin, vuruş temponuzu pratik olarak analiz etmenize ve takip etmenize yardımcı olan bir sürüş mesafesi moduna sahip olması nedeniyle dışarıda bırakılmaz.

Fitness özelliklerinin yanı sıra Huawei Watch GT 2 Pro, iki haftalık pil ömrüne ve çizilmeye karşı dayanıklı hale getiren safirden yapılmış bir saat yüzüne sahip. Diğer sağlık izleme özellikleri arasında kan oksijen doygunluğu (SpO2) izleme, bilimsel uyku izleme, anormal kalp atış hızı bildirimleri, stres izleme ve daha fazlası bulunur.

Özellikler:

Ekran tipi
AMOLED
Boyut
1.39 inç
Çözünürlük
454 x 454 piksel
Ekran Renkleri
16 milyon renk
RAM belleği)
32 MB
Dahili depolama
4 GB
Sensörler
İvmeölçer, jiroskop, kalp atış hızı, barometre, pusula, SpO2, VO2max

Huawei Watch GT 2

Şık, ultra ince bir Huawei akıllı saat isteyenler için GT2 sizin için en iyisi olacak. 50 metreye kadar suya dayanıklılık derecesine ve bir haftaya kadar pil ömrüne sahip, kullanımı kolay bir dokunmatik ekrana sahiptir.

Huawei GT2 sevdiğiniz müzikleri okumanıza, metin yazmanıza ve dinlemenize veya doğrudan akıllı saatinizden hava durumunu kontrol etmenize olanak tanır. Bunun dışında, uykunuzun hafif mi yoksa derin mi olduğunu belirten akıllı TruSleep özelliğine sahiptir ve sonunda size iyileştirme önerileriyle birlikte ayrıntılı bir uyku analizi sunar.

Ayrıca Huawei GT2'de kapsamlı bir kalp atış hızı monitörü, adımsayar denetleyicisi, kalori sayacı ve daha pek çok özellik bulunur. Derinlemesine fitness analizi verilerine erişebileceğiniz hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu bir Huawei sağlık uygulaması var.

Özellikler:

Ekran tipi
OLED kapasitif dokunmatik ekran
Boyut
1.39 inç
Çözünürlük
454 x 454 piksel
Ekran Renkleri
16 milyon renk
Dahili depolama
4 GB
Sensörler
İvmeölçer sensörü
Jiroskop sensörü
Jeomanyetik sensör
Optik kalp atış hızı sensörü
Ortam ışığı sensörü
Hava basıncı sensörü
Kapasitif sensör

Huawei Watch GT 2e

Huawei Watch GT 2e, hiç şüphesiz 2022'de satın alabileceğiniz en iyi görünümlü Huawei akıllı saatlerinden biridir. Spor salonunda ter atmanıza yardımcı olmak için kalın silikon kayışlara sahiptir. Parlak 1,39 inç AMOLED ekran, renkli ve canlı izleme verileri gösterir.

Huawei Watch GT 2e, mükemmel bir izleyici ile özellikle fitness kalabalığına yöneliktir. Bisiklete binme ve tırmanma dahil olmak üzere 100'e kadar izleme moduna sahiptir. Giyilebilir cihazın diğer özellikleri arasında stres takibi, SpO2 izleme, kalp atış hızı sensörü ve VO2 max tahminleri yer alıyor.

Özellikler:

Ekran tipi
AMOLED
Boyut
1.39 inç
Çözünürlük
454 x 454 piksel
Ekran Renkleri
16 milyon renk
Dahili depolama
4 GB
Sensörler
İvmeölçer, jiroskop, kalp atış hızı, barometre, pusula, SpO2

Huawei Watch Fit 2

HUAWEI WATCH FIT 2, bu işlevsellik ve görünüm kombinasyonunu şimdiye kadar tamamen bilinmeyen bir düzeye çıkarıyor; Teknoloji ve moda bilincine sahip gençler için özel olarak tasarlanan bu, güncellenmiş bir tasarıma ve daha kapsamlı bir sağlık deneyimine sahip, giriş seviyesi mükemmel bir akıllı saattir.

1.74 inçlik dikdörtgen ve yuvarlak ekranı ile orijinal HUAWEI WATCH FIT serisinin karakteristik stilini miras alıyor ancak yeni tasarımı sayesinde daha da etkileşimli ve sezgisel bir deneyim sunuyor. Ayrıca bu vesileyle, HUAWEI WATCH FIT 2, kullanıcıların telefonlarına başvurmak zorunda kalmadan Bluetooth üzerinden arama yapmalarını sağlayan bir hoparlör içerir.

Fitness animasyonu ve kişisel antrenör, daha sürükleyici bir ses deneyimi sağlamak için iyileştirilirken, kalp atış hızından kan oksijenine ve uykuya kadar her şeyi izleyen bir dizi sağlık özelliği, egzersiz yapan kullanıcıların sağlıklarını günlük olarak ve herhangi bir zamanda rahatça takip etmelerine yardımcı olur.

Özellikler:

Ekran boyutu 44,2 mm / 1,74"

Bildirim: Akıllı telefonda anlık mesajlar, aramalar, SMS, e-postalar, takvim etkinlikleri, sosyal medya uygulamaları

TruSeen™ 5.0 Sensör (2 fotodiyot + 2 ışık kaynağı)

Bekleme modunda 10 güne kadar pil ömrü, toza ve su sıçramasına dayanıklı

Ekran çözünürlüğü 336x480 piksel

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal