Devialet Teknolojisi ile Birlikte Tasarlanan ve Ayarlanan HUAWEI Sound Joy ile Seste Daha Güçlü Olun

HUAWEI, dizüstü bilgisayarlar /PC'ler, tabletler, akıllı telefonlar ve akıllı izleyiciler, kulakiçi kulaklıklar, yazıcılar, televizyon, monitörler ve HOPARLÖRLER gibi diğer akıllı cihazlar gibi güvenilir cihazları piyasaya sürerek tüketicilerine bir sonraki teknolojik deneyimi sunmak için Ekosistemini genişletmeyi vaat ediyor !

 

 

Hemen hemen herkes müziği sever. En sevdiğim şarkıları çalıp dinlemeden günüm tamamlanmış sayılmaz. Bütün gün egzersiz yaparken veya çalışırken beni iyi bir havaya sokuyor. İyi haber şu ki, Huawei'nin biz müzik severler için ürettiği en yeni akıllı cihaz Huawei Sound Joy!

 

HUAWEI Sound Joy

 

HUAWEI Sound Joy , HUAWEI Audio Ailesi'nin en son üyesidir . Huawei ve dünyanın en iyi ses markalarından biri olan Devialet arasındaki bir işbirliğidir . Devialet, vizyonu tüketicilerine ikonik ses ürünleri sunarak anlamlı bir ses deneyimi sunmak olan bir dizi hoparlör ve amplifikatör üreten bir Fransız ses teknolojisi şirketidir . Devialet ürünleri , Hi-Fi ses alanında ikonik ses üretimi ve şaşırtıcı baslara sahip olmaları ile bilinir. Huawei ve Devialet, H UAWEI Sound Joy ile tüketicilerine bir deneyim yaşatma sözü veriyor.

 

Devialet ile Birlikte Tasarlandı

HUAWEI Sound Joy, Huawei Sound ve Huawei Sound X'in ardından Devialet ile birlikte tasarlanan ve ayarlanan ilk taşınabilir hoparlördür. IP67 sertifikasına sahip (sıçramaya, suya ve toza dayanıklı) özel dokuma kumaşa sarılmış bu silindirik- şekilli hoparlör, yüksek kaliteli sesi korurken hem dikey hem de yatay olarak yerleştirilebilir. Yaklaşık 680 g ağırlığında ve 202 mm (yükseklik) x 73 mm (çap) ölçülerinde HUAWEI Sound Joy kompakttır ve her yerde, her zaman müzik/eğlence arkadaşınız olabilir .

 

Devialet Hoparlör Sistemi

Olağanüstü ses deneyimi sunmak için HUAWEI Sound JoyDevialet'in 1+1+2 hoparlör sistemi ve 2 yönlü hoparlör sistemi ile donatılmıştır . Sound Joy'da orta ve düşük frekanslı ses için 1 (bir) 20W tam frekanslı hoparlör , tiz için 1 (bir) 10 watt tweete r ve her iki tarafta titreşimleri ortadan kaldırırken iyileştirmeye yardımcı olan 2 (iki) simetrik Push-Push pasif radyatör bulunur. istikrar ve ses netliğini artırmak için.

 

Devialet'in 1+1+2 Hoparlör Sistemi

Devialet 2 yollu hoparlör sistemi ve Devialet SAM® (Hoparlör Aktif Eşleştirme) teknolojisi, her tür ses için mükemmel ses kalitesi sağlar. Devialet SAM® teknolojisi, bozulmayı en aza indirmek ve bas performansını iyileştirmek için hoparlörün titreşimini yönetir. HUAWEI Sound Joy, 2 metrelik bir aralıkta 79dBA'ya kadar çıkabilir.

 

Şık ve Güçlü

HUAWEI Sound Joy , Obsidyen Siyahı

ve Ladin Yeşili olmak üzere iki renkte sunulacak ve 40W süper hızlı şarjı destekleyen 8.800mAh Pil ile donatılacak . Sadece 3 saatte tamamen şarj edilebilir ve 26 saate kadar kullanılabilir ! 10 dakikalık hızlı bir şarj, 1 saatlik müzik çalma için yeterli meyve suyu sağlayabilir.

Tek Dokunuşla Aktarma ve Stereo Bağlantıyı Sarsma

HUAWEI Sound Joy üzerindeki NFC simgesine telefonunuza tek bir dokunuşla en sevdiğiniz müzikleri anında daha keyifli bir şekilde dinleyebilirsiniz. Bir stereo hoparlör oluşturmak ve daha sürükleyici bir ses deneyiminin keyfini çıkarmak için iki Sound Joy'u (3 metre içinde) sallayın.

 

İster bir müzik bağımlısı olun, ister sıradan bir müzik dinleyicisi olun, taşınabilir ve güçlü bir hoparlör arıyorsanız, HUAWEI ve Devialet'in işbirliği - HUAWEI Sound Joy sizin için mükemmel!

 

Related Articles

Huawei Hakkında

Huawei Technologies Co. Ltd. veya kısa adıyla Huawei, merkezi Çin'in Shenzen şehrinde bulunan, Çin menşeli ve çok uluslu bir şirkettir. Huawei Technologies Co. Ltd. Huawei, 2012 yılı itibarıyla, Ericsson'u geçerek dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumuna gelmiştir.

Huawei Portal